Artiklid teemal "raamatute kokkuvõtted"
juuli
11
2012
Neli kokkulepet

Raamatu kokkuvõte: Neli kokkulepet – tolteegi tarkuseraamat

Lihtsad, ent võimsad juhtmõtted legendaarsest raamatust, mis ärgitab laskma lahti muretsemisest ja kahetsustest ning täitma meeled autentsuse ja endast parima andmisega. Postitusest leiad ka alla laetava postri, mille abil saad neid põhimõtteid meeles pidada.

Loe edasi »
aug
10
2011
Võitluse kolm elementi: sihtmärk - relv - liikumine

Raamatu kokkuvõte: Vabasta oma sisemine sõdalane

Mida võiksime õppida julguse, enesekindluse, fookuse ja distsipliini kohta endiselt USA mereväe diversandilt, kes hüppab langevarjuga 4500 meetri kõrguselt, tungib vaenlase tagalasse kottpimedas või rändab arktiliselt surmava külmaga?

Loe edasi »
mai
12
2011
Edupuu

Raamatu kokkuvõte: Miljonäri mõtteviisi saladused

Edasiviivad uskumused ja mõtted on nagu vitamiinid, mis toovad eluvaimu sisse. Vaata lähemalt, milliseid edasiviivaid ideid sai miljonäri mõtteviisist nopitud.

Loe edasi »
apr
2
2009
Unikaalne talent

Mille poolest oled Sina unikaalne?

Lugedes Mike Collinsi raamatut “The Million Dollar Idea for Everyone” avatud innovatsiooni teemal, tekkis tahtmine Sinuga jagada enesehindamise küsimusi, et saaksid vaagida oma unikaalsete joonte üle. Just need unikaalsed aspektid Sinus on heaks aluseks uue särava äriidee loomisel või olemasoleva täiendamisel.

Loe edasi »
märts
18
2009
Vaata videot

Ettevõtlusega alustamise kunst

Riskikapitalist Guy Kawasaki on üks vähestest, kes suudab väga selgelt, lihtsalt ja vaimukalt anda soovitusi alustavale ettevõtjale. Mõned olulisemad mõtted, mida siit napsata: Ettevõtlusega alustamisel küsi endalt:”Kas ma tahan luua tähendust?” Make a meaning not a living (loo tähendust, mitte ära lihtsalt teeni elatist.) Hoidu pikast ja lohisevast missioonilausest, vaid kasuta selle asemel lihtsat ja selget mantrat. Hakka pihta – tee prototüüp valmis, hakka müüma, anna agu, ära oota kuni Su toode või teenus on ideaalini […]

Loe edasi »
jaan
24
2009
Mõte tööle - optimaalse mõtlemise kinnitused

Optimaalse mõtlemise kinnitused

Rosalene Glikman kirjutab oma raamatus „Optimal thinking – how to be your best self“ optimaalsest mõtlemisest, mida ta ise defineerib kui Sinu kõrgeima mina keelt, mis jõustab Sind olema parim endast ning hoiab Sind piirdumast vähesemaga. Teooria järgi on optimaalne seisund saavutatav, pikemat arutelu vajab aga see, kuivõrd kindel saame olla selles, et tegelikult oleme optimaalses seisundis. Sellegipoolest noppisin ja tõlkisin sealt mõned „optimaalsed kinnitused“, millest nii mõndagi, tasub endale tihedamini öelda. Kinnitused mõjuvad väga […]

Loe edasi »
jaan
23
2009
Anthony Robbins

99 võimast küsimust oma elu käivitamiseks

Anthony Robbins kirjeldab oma raamatus “Giant Steps” , et küsimused on inimteadvuse laser. Mõtlemine pole midagi muud, kui küsimise ja vastamise protsess. Ta lisab, et edukad inimesed on need, kes küsivad endilt paremaid küsimusi ning selle tulemusena saavad paremaid vastuseid. Siin on 99 võimast küsimust, mida endalt küsida, et elu käima tõmmata:

Loe edasi »