Artiklid teemal "motivatsioon"
juuli
13
2014
Väelugu iseendale - inspiratsioonivideo

Väesõnad iseendale (inspiratsioonivideo)

3 aastat tagasi kirjutasin inspiratsioonupuhangus jutustuse, mis on andnud mulle jõudu, energiat ja väge. Nüüd on need väesõnad seatud videojutustuseks, et ka sina saaksid neist jõudu ammutada.

Loe edasi »
apr
2
2014
Ole inspiratsioon, mida tahad maailmas näha

Lugu tulevikust: ettevõtlike loojate võidukäik

See on lugu ettevõtlike loojate põlvkonnast, kes muudab maailma. Vaadates tulevikust tagasi homsesse, näeme millistele sammudele keskenduda täna.

Loe edasi »
dets
20
2013
Kirg, motivatsioon, pühendumine - Sinu aasta

Ela aasta, mis on meenutamist väärt

Vaimustav aasta on oma teha – oled Sa juba loonud selgust, mis on see, mis paneb Sind 2014 aastal tõeliselt elama? Siit artiklist leiad juhendi, kuidas endale värske aasta tegudest köitev nägemus luua.

Loe edasi »
okt
14
2013
Mis tõmbab Su hommikul voodist välja?

Mis tõmbab Su hommikul voodist välja?

Kuidas ärgata hommikul nõnda, et oleksid päeval energiline ja loov? Valik harjutuste õppevideoid, nippe ja muusikat päeva startimiseks.

Loe edasi »
juuni
14
2013
Tööotsimise ja karjääri e-kursus

Tasuta koolitused: kasulikud e-kursused internetis

Hulganisti kvaliteetset ja harivat materjali on võimalik saada interneti vahendusel kätte ilma kõrgkooli kursustel või koolitustel osalemiseta. Tõin mõned kasulikumad eestikeelsed e-kursused, millelt saad praktilisi teadmisi ammutada.

Loe edasi »
apr
25
2013
Armunud elusse

Armunud elusse – muusika südamele

Häid lugusid on palju, heade sõnumitega lugusid vähem. Sättisime noorte innustavad ütlused muusikapaladesse. Kuula, et nautida või kasuta hommikuti äratusena :)

Loe edasi »
aug
8
2012
Holstee manifest

Ela oma unistust ja jaga oma kirge

“See on Sinu elu. Tee seda, mida armastad ja tee seda tihti. Ela oma unistust ja jaga oma kirge.” – legendaarne Holstee manifesti poster nüüd eestikeelsena.

Loe edasi »
märts
26
2012
gratitude-video

Tänulikkus – lae ennast vaimustusega elust ja ilust

Siia kogun kõik need ilusad hetked, millega uue tärkava päeva kingitust vastu võtta või õhtul siirast rõõmust särada enne magama minekut.

Loe edasi »
märts
12
2012
Motivatsioon õppimiseks ja lõputöö tegemiseks

Kuidas leida motivatsiooni lõputöö kirjutamiseks?

Mitu sõpra või tuttavat Sul on, kes praegu higistavad hambad ristis oma lõputöö kallal? Minul on neid mitmeid – kes teeb oma bakatööd, kes magistritööd, kes mõne täiendõppe kursuse lõputööd. Neid kõiki vaevab küsimus: kuidas leida motivatsiooni lõputöö ära tegemiseks?

Loe edasi »
dets
21
2011
Avalik esinemine - inspiratsiooni headelt kõnemeestelt

Avalik esinemine: inspiratsiooni parimatest kõnedest

Millised kõnelejad on mulle olnud inspiratsiooniks avalikul esinemisel? Kogusin kokku videod kõnedest, mis on mulle endale kõige rohkem hinge läinud ja tõin iga kõne juures välja peamised tugevused.

Loe edasi »
Lehed:1234»