Artiklid teemal "inspireerivad inimesed"
juuli
19
2012
Reis ümber maailma - videointervjuu ränduriga

Rända maailmas – intervjuu maailmaränduriga

Oled Sa unistanud ümber maailma reisimisest ja uute inimeste ning kultuuridega tutvumisest? Vaatame koos, millised on ühe noore austraallasest maailmaränduri muljed, kes otsustas enda unistuse ka ellu viia. Videointervjuus saame piiluda ka maailmaränduri seljakoti sisse.

Loe edasi »
juuli
4
2012
Loodus inspireerib inimesi

Mille poolest inspireerib loodus inimesi?

Seiklesime Lõuna-Eestis ja uurisime inimestelt, mis neid looduse juures laeb. Sekka jalustrabavalt ilusaid Armini tabatud looduskaadreid Eestist.

Loe edasi »
märts
5
2012
Inspireeriv stilist Ly Duglas

Elurõõmuga inspireeriv stilist Ly Duglas

Tema töö ongi tema kirg. Tema kirest on kasvanud hästi toimiv ettevõte. Tema ettevõte aitab inimestel tunda end enesekindlamalt. Intervjuu tippstilisti Ly Duglasega.

Loe edasi »
veebr
17
2012
Gert-Kristjan-Rungi

Inspireeriv noor ettevõtja Gert-Kristjan Rungi

Mis viib selleni, et üks 16-aastane Eesti poiss stardib enda firmaga? Millise mõtteviisiga on noor, kes juba varajases eas on avastanud enda kutsumuse?

Loe edasi »
dets
30
2011
ilusat-luua-uuel-aastal

Mida ilusat tahad uuel aastal luua?

Mida ilusat tahavad inimesed uuel aastal luua? See oli raske küsimus, ent saime nii mõnedki Tartu tänavatel jalutajad seda kaamera ees jagama.

Loe edasi »
nov
7
2011
Tunne ennast - positiivse meeleseisundi päevik

Tunne ennast – tänulikkuse päevik

Kuidas õppida enda tõelist palet tundma? Mida tänane päev Sulle Sinu enda kohta õpetas? Kes (või mis) on kõige soodsam mentor?

Loe edasi »
nov
1
2011
Inspiratsioon tantsimiseks - Liisi ja Maria Taniroo

Inspireerivad tantsijad Liisi ja Maria Taniroo

Kas enda kire võib avastada juhuslikult turismireisil käies? Kuidas teha seda, mida armastad ning kõrvale ka igapäevatööd?

Loe edasi »
okt
17
2011
Eestimaa õpib ja tänab

Eestimaa õpib ja tänab

Õpetajate töö on üks vastutusrikkamaid maailmas – iga tund loeb. Käisime võttemeeskonnaga uurimas, millist nõu nad annaksid endale ja teistele haridusvaldkonnas tegutsemiseks ning mille üle nad eelkõige rõõmustavad?

Loe edasi »
okt
13
2011
Milline juhtmõte Sind edasi viib?

Milline juhtmõte Sind edasi kannab?

Uurisime Toomemäel jalutajatelt, millist juhtmõtet kannavad nad igapäevaselt endaga kaasas. Kuidas nad vastasid? Vaata lähemalt videost, mis on kaunistatud sügislooduse kaadritega.

Loe edasi »
sept
9
2011
Villu Uus - inspireerivalt ettevõtlik noor

Inspireerivalt ettevõtlik noor Villu Uus

Julge otsus ja valmidus võtta vastu seda, mis on elu hetkedel pakkuda, viib eluni, kus oled kooskõlas iseendaga. See on üks mõtetest, mis jäi kõlama, kui käisime külas AIESECi liikmel Villul.

Loe edasi »
Lehed:12»