Artiklid teemal "ettevõtlus"
sept
19
2012
ideede-inspiratsioon

Inspiratsiooni äriideede genereerimiseks

Siia lehele on kokku kogutud põnevad veebilehed, millelt värsket inspiratsiooni ammutada – panevad mõtte tööle, aitavad luua seoseid enda ideede ja võimaluste vahel ning inspireerivad suuremalt mõtlema.

Loe edasi »
märts
5
2012
Inspireeriv stilist Ly Duglas

Elurõõmuga inspireeriv stilist Ly Duglas

Tema töö ongi tema kirg. Tema kirest on kasvanud hästi toimiv ettevõte. Tema ettevõte aitab inimestel tunda end enesekindlamalt. Intervjuu tippstilisti Ly Duglasega.

Loe edasi »
veebr
17
2012
Gert-Kristjan-Rungi

Inspireeriv noor ettevõtja Gert-Kristjan Rungi

Mis viib selleni, et üks 16-aastane Eesti poiss stardib enda firmaga? Millise mõtteviisiga on noor, kes juba varajases eas on avastanud enda kutsumuse?

Loe edasi »
sept
24
2011
Ettevõtlusega alustamine

Ettevõtlusega alustamine: kuidas kirjutada head äriplaani?

Ettevõtlikel inimestel tuleb pidevalt vahvaid mõtteid pähe. Mida nendega edasi teha? Äriplaani koostamine on hea vahend idee teostatavuse analüüsimiseks ja edasi arendamiseks toimivaks ettevõtmiseks, mis pakub olulist väärtust ühiskonnale. Mõned viited, mida tasub kiigata, kui plaanid oma idee äriplaanina kirja panna:  

Loe edasi »
aug
19
2011
arengukeskkonnad_ettevotlikule_noorele

Arengukeskkonnad ettevõtlikule noorele

Ümbritse ennast positiivselt laetud inimestega, kes innustavad Sind enda tõelist potentsiaali rakendama. Kust neid inimesi leida? Näiteks noorteorganisatsioonidest – leia endale sobiv siit.

Loe edasi »
mai
12
2011
Edupuu

Raamatu kokkuvõte: Miljonäri mõtteviisi saladused

Edasiviivad uskumused ja mõtted on nagu vitamiinid, mis toovad eluvaimu sisse. Vaata lähemalt, milliseid edasiviivaid ideid sai miljonäri mõtteviisist nopitud.

Loe edasi »
mai
10
2010
Kuidas luua tõeliselt ägedat organisatsioonikultuuri?

Kuidas luua tõeliselt ägedat organisatsioonikultuuri?

Otsisin ühe ettevõtmise jaoks ideid, mida rakendada meeskonna ühtsustunde ning inspireeritud tegutsemistahte tõstmiseks, et viia meeskonnaliikmed kulgemis-seisundisse. Leidsin praktiliste soovitustega video MindValley juht Vishen Lakhiani´lt.

Loe edasi »
veebr
8
2010
Liftikõne

Kuidas ennast või oma ideed efektiivselt esitleda?

Kujutle, et oled liftis, kuhu astub mees, kes suudaks aidata Sul enda jaoks olulise idee ellu viia. 30 sekundit… Mida Sa talle räägiksid?

Loe edasi »
jaan
19
2010
kaval_peab_olema

Miks on konkurents tegelikult kasulik?

Ühel hommikul istusin sülearvutiga voodi peal ja jäin kirjadele vastates aknast paistva talve ilu imetlema. Hopsti, tuli pähe selline mõte: Konkurendid on siin selleks, et näidata Sulle, mis on võimalik. Nad on siin, et inspireerida Sind olema parem. Kõlab veidralt, eksole?

Loe edasi »
jaan
7
2010
Mida teha miljoni krooniga?

Kui mul oleks miljon krooni – mis siis?

Paps tegi eksperimendi ja ostis kaks lotopiletit, mille jackpoti kogusumma oli 10 miljonit krooni. Väike õde võttis kohe plaani, et nüüd tuleb 10 miljonit, jagame kõigi pereliikmete vahel ära ning igaüks saab 2 miljonit. “Mis Sa oma 2 miljoniga peale hakkad?”, küsis väike õde minult. Ma jäin mõttesse.

Loe edasi »
Lehed:123»