juuli
14
2009

Kuidas ideede ristumine innovatsioonini viib?

Vägev ingliskeelne õppevideo futurist Joel Barkerilt selle kohta, kuidas ideede ristumine viib innovatsioonini. Väärt video on veebis eelvaatena tasuta kättesaadav.

Ideede ühendamine innovatsiooni loomiseks

Meeldis? Tahad veel? Siit leiad veel tasuta eelvaatena õppevideosid.

Kuidas ideed, kontseptsioonid ja kultuurid omavahel ristuvad

Kui see õppevideo pani Su mõtte lendama ning tekkis huvi erinevate ideede, kontseptsioonide ja kultuuride sidumise jõudu rakendada, siis tasub kiigata The Medici Effecti blogisse, kus on mitmeid näiteid ootamatutest, seni seostamata asjade ühendamisest uute toodete arendamisel. Inglisekeelne raamat The Medicci Effect on Sinu jaoks Fransi veebis täitsa tasuta alla laetav (klõpsa raamatu pildile).

Samast loovustehnikast – Sunnitud seosed ideede saamiseks – on Inspiratsiooni blogis juba varem juttu olnud.

Milliseid ootamatute ideede ristumisi oled Sina hiljuti märganud? Milliseid ootamatuid ideid võiksid oma praeguste tegemiste ja ettevõtmiste juurde pookida, et vägevamat väärtust luua?

Jaga inspiratsiooni:

Sarnasel teemal:

Autorist: Harald Lepisk

Rahvusvaheline inspiratsioonikoolitaja, Ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister, filmimees, ettevõtja, ENTRUM noorte ettevõtlikkus-programmmi päevajuht, InspiratsiooniLugudevestja ja Kireleidja rakenduse looja. Armunud elusse.

4 Comments + Lisa kommentaar

  • Ma klõpsasin raamatule, aga uuelt avanenud lehelt ei leidnud ma eestikeelset varianti…:(

  • Hei!

    Eestikeelset varianti tõenäoliselt avalikult pole – see ingliskeelne raamat oli autori lehel täitsa avalikult kättesaadav, seepärast ka selle link siin blogis.

    Ka on variant, et piilud ingliskeelse üle ning kui tundub põnev, siis ostad kohalikust raamatupoest eestikeelse – peaks olema “Medici efekt” nime all.

  • [...] Kuidas ideede ristumine innovatsioonini viib? (video) [...]

  • Sellelt lingilt seda kahjuks praegu enam alla laadida ei saa. :(

Lisa oma arvamus