Inspireerijad

Harald Lepisk - Inspireerivate õppesündmuste looja ja läbiviijaKireleidja Harald Lepisk

Inspiratsiooni blogi peremees, elustiiliettevõtja ja kirglik koolitaja inspireeriva loovuse, innustava enesearengu ja energilise esinemise alal.

“Leia iga päev võimalus elada kasvõi tükike oma unistusest juba täna.”

Ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister Harald on avastanud enda andeid erinevates rollides – näitleja, etleja, diskor, õhtujuht, moderaator, õpetaja, pulmaisa, graafiline disainer, veebimeister,  tehnoloogia konsultant, filmimees, lugudevestja, noortekoja president, kaubandusettevõtte tegevjuht ja nii edasi…

Haraldi lemmik rolliks on kujunenud inspireerivate õppesündmuste looja ja läbiviija.

Praegu elab Harald tükk-tüki haaval enda unistust rännates mööda Euroopat ning innustades koolitustega noori liidreid tegutsema.
View Harald Lepisk's profile on LinkedIn My status
harald [ät] inspiratsioon.ee
Järgi Haraldi mõtteid Twitteris.

Videoelamuste looja Armin Mitt

Inspiratsiooni blogi videomeeskonna filmielamuste looja.

“Arvan, et õnnelikud on need inimesed, kes on mitte midagi tehes õnnelikud. Usun, et see on loomulik, et peale mitte midagi tegemist hakkavad käed, jalad ja aju tegutsema ning võimsamalt kui eales varem, siis püüan meeles pidada juhtmõtet: elu mõte on täiustada elu keskkonda!”

Armini kirg on loodusfilmide tegemine, lumelauasport ja loodusehitus. Tal on silma looduse tabamiseks.

armin [ät] inspiratsioon.ee

Videoelamuste looja Henri Kirs

Inspiratsiooni blogi videomeeskonna filmielamuste looja.

 

Kõikidest asjadest, mida sa kannad, on kõige tähtsam su näoilme.

 

Henri on armunud videofilmide tegemisse. Lõpetanud koolis IT eriala ja praegu õpib veebispetsialistiks.

Oma vaba aega sisustab ta eksperimenteerimisega.

henri [ät] inspiratsioon.ee


Intellektuaalomandi spetsialist Andy Linnas

Inspiratsiooni blogi kaasautor, ettevõtja ja süsteemne koolitaja.

Andy on aktiivne ideede generaator, kes on juba mitmeid aastaid aidanud teistel viia ellu oma unistusi.

Hetkel õpib ta Rootsis Chalmersi Ülikooli magistrantuuris äridisaini.

Andy viib läbi meeskonnatöö koolitusi ning aitab ettevõtetel äriplaane terviklikuks väärtuspakkumiseks vormida.

andy [ät] inspiratsioon.ee


Tasakaalus dünaamik Siim Lepisk

Inspiratsiooni blogi kaasautor, ettevõtte-sisene ettevõtja ja efektiivsuse koolitaja.

Siim on suurte IT-projektide maailmas vana kala ning teab, kuidas motivatsioon, efektiivsus ja rahulolu edu saavutamise nimel käima tõmmata.

Lisaks tööalaste tippude vallutamisele meeldib talle ka päris mägede tippe vallutada.

siim [ät] inspiratsioon.ee

 


Koolitaja ja terapeut Airi Kivi

Inspiratsiooni blogi kaasautor, suhtlemistreener ja terapeut.

Airi pakub peredele psühholoogilist nõustamist elus ettetulevates küsimustes, nii laste kasvatamise kui paarisuhtega seoses. Organisatsiooni arendamisel on tema peamisteks töövaldkondadeks: juhtimine, meeskonnatöö, klienditeenindus ja isiklik areng. Tema on ka üks Õnnepanga initsiaatoritest.

airi [ät] inspiratsioon.ee

 

 

Päikesekiir Jane Kodar

Inspiratsiooni blogi kaasautor, ettevõtluse ja ärijuhtimise tudeng.

Mul on imearmas poja, kes toob mu päevadesse palju sära ja armastust. Mind huvitavad erinevad psühholoogilised teemad – kuidas toimib inimese alateadvus, kuidas leida sisemist tasakaalu jne. Meeldib lugeda raamatuid ja end pidevalt arendada. Sest pidev areng on üks õnneliku elu ja edukuse võtmeid.

Kuid tea seda – õnnetunne ja edukus ei käi käsikäes. Sa võid olla küll edukas, kuid “Edu annab palju asju, ent mitte seda suurimat hingeomast, mille kingib armastus” (Samuel Goldwyn) Ole sina ise – sest sellisena suudad sa armastada ja olla armastatud!

Ligi aasta aega tagasi jõudsin teadmisele, et meie elus on niipalju lihtsaid asju, mis panevad meie päevad särama ka ilma päiksepaisteta. Igaühes meis peitub see ilu ja sära, julge näha seda enda sees ja anda teistele, sest andmisrõõm on parim.

Minu moto – Armastage ennast ja te näete, et maailm armastab teid vastu! Maakera on ümmargune ja kõik, mis Sa välja saadad tuleb sulle tagasi!

 

Tahad ka inspireerida?

Jaga inspiratsiooni:

1 Comment + Lisa kommentaar

  • Nii ettevõtlikud minu inspiratsioon on samuti ammendunud läbi enesearengu tehnoloogiate, kui neid võib nii nimetada. Otsime kõik võimalusi mis moodi omi ideid teostada kuid ,mis on puudu ja mida on vaja ,et seda kõike korda saata? Mina ütlen ,et head tiimi ! Inimesed kes oskavad vaadata läbi probleemida ja näha neid väljakutsetena ning teha seda suurima sisemise inspiratsiooniga. Kuidas või mismoodi ? See see ongi huvitav ! Selge et põhiteadmistele peab olema terve hunnik alam-teadmisi ja neile veel alam ja alam jne. Minu suureks projektiks on virtuaalne infrastruktuurne süsteem. Kes on mõttekaartidega töödanud teab mis moodi kategoorjad liigituvad ja omavahel sõlmuvad. Mis moodi üks mõjutab teist ja teised kõiki. Idee mis vajab realiseerimist- info- struktuur- andmevahetus- kalkulatsioonid= automaatne infrastruktuurne mudel. Ma ei viida selleks rohkem aega et seda selgeks teha kuid avasin ukse ,et võimaluse korral sellest läbi liikuda. Kes tegelenud enesearendustega siis mõte peaks olema selgemast selgem. Sa ei tea ennem kui pole saanud infot. Ega ei tea ka tunnet kui pole tunda saanud. Usaldan esimest trükki selle kommentaari kastis,ei muutnud ei illustreerinud kõik otse. Olen toeks kui saab ;) Pöidlad püsti. Kosmilist jõudu ! ;)

Lisa oma arvamus